photo_2018-03-07_11-50-50

حضور دانشکده طب ایرانی در نمایشگاه روز بین الملل دانشگاهفعالیتهای دانشکده طب ایرانی به دانشجویان خارجی دانشگاه معرفی شد.به گزارش روابط عمومی دانشکده طب ایرانی، درراستای برگزاری نمایشگاه روز بین الملل دانشگاه در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۱۴و ۱۵ اسفندماه در محل موزه تاریخ علوم پزشکی، غرفه دانشکده طب ایرانی پذیرای بازدیدکنندگان به ویژه دانشجویان خارجی دانشگاه بود.
دانشکده طب ایرانی با هدف معرفی این دانش کهن به جهان و بین المللی ساختن آن، برقراری تعامل گسترده با سایر کشورها را در دستور کار قرار داده که جذب دانشجویان خارجی یکی از اقدامات صورت گرفته در مسیر دستیابی به این هدف است.
درهمین راستا برگزاری دوره های کوتاه مدت و بلندمدت برای دانشجویان خارجی و آموزش مبانی و آموزه های این طب به دانشجویان علاقه مند سایر کشورها در برنامه های آموزشی این دانشکده گنجانده شده است.
غرفه دانشکده طب ایرانی با معرفی فعالیتها و دستاوردهای این دانشکده همزمان با برگزاری روز بین الملل دانشگاه، در راستای آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان خارجی با این دانشکده کوشید.
توضیح اینکه غرفه دانشکده طب ایرانی مورد استقبال بازدیدکنندگان و دانشجویان خارجی دانشگاه قرار گرفت و برخی از این دانشجویان برای حضور در دوره های آموزشی این دانشکده ابراز علاقه مندی کردند.

خبر: خاطره فهیمی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *